banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Slavnosti dřeva

    sobota 15.6 10:00 - Lipno nad Vltavou, Stezka korunami stromů Lipno

    Dovednostní soutěže v ručním řezání dřeva, dřevosochání, zábava pro děti s lišákem Foxem a program pro celou rodinu. A pozor, letos se koná historicky největší setkání osob s ptačím příjmením na vrcholu Stezky korunami stromů. Každý návštěvník s ptačím příjmením má vstup na Stezku ZDARMA.

  • Jahodobraní

    sobota 15.6 13:00 - Dolní Pěna, v centru obce u dětského hřiště

    Odpoledne proběhnou soutěže v pojídání jahodových knedlíků a jahodového koláče bez pomoci rukou. Pro děti skákací hrad.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Mladý řidič rozstřelil BMW o strom. Měl štěstí, přežil

 Autor: Policie ČR

    Autor: Policie ČR

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Hrozivě vypadající dopravní nehoda, ke které došlo ve čtvrtek 15. srpna po páté hodině odpolední mezi obcemi Číčenice a Chvalešovice, skončila naštěstí jen lehkým zraněním řidiče. Vůz však byl prakticky zničen.

Třiadvacetiletý řidič odobního automobilu BMW může mluvit o štěstí. Při projíždění levotočivé zatáčky, pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost místním podmínkám, dostal smyk a následně již neovladatelným vozem narazil v protisměru do stromu. Policisté na místě vyloučili jako příčinu nehody alkohol i technickou závadu. Přesnou příčinu dopravní nehody a míru zavinění řidiče policisté zjišťují. Škoda byla odhadnuta na nejméně 80 000 korun.    

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace