Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Masopustní průvod masek

    neděle 16.2 13:00 - centrum města, Jindřichův Hradec

  • Kamarádi z televize III.

    neděle 16.2 15:00 - Kino Střelnice, Masarykovo nám. 107, Jindřichův Hradec

    promítání pro děti.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Na Třeboňsku došlo během voleb ke rvačce. Stíháni jsou otec se synem

 Autor: JčTeď

    Autor: JčTeď

TŘEBOŇSKO – Trojice mužů se během nedávných komunálních voleb poprala před volební místností. V pondělí 22. října převzali dva z účastníků, otec se synem, z rukou třeboňských policistů sdělení podezření pro přečin výtržnictví spáchaného ve formě spolupachatelství.

 

Starší z mužů přišel v pátek 5. října krátce po 21. hodině do volební místnosti v obci na Třeboňsku, kde v té době volil poškozený, kterého začal slovně napadat a nadávat mu. Poté došlo mezi muži k fyzickému napadení, které proběhlo na chodbě obecního úřadu před volební místností. Během potyčky spadli oba muži na zem.

„Do tohoto fyzického napadání se zapojil také syn podezřelého, který měl rovněž slovně a poté i fyzicky napadat poškozeného. V důsledku tohoto jednání došlo k lehkému zranění staršího z podezřelých mužů a poškozeného," upřesnila policejní mluvčí Hana Millerová.

Jak policisté následně zjistili, starší z podezřelých mužů spáchal přečin výtržnictví opětovně. Nyní jsou otec se synem trestně stíháni v režimu zkráceného přípravného řízení.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace