Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Matěj Rak

  neděle 19.5 19:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

  Koncert.

 • Seminář argentinského tanga

  neděle 19.5 18:00 - Strakonice, Čajovna Pod Stolem

Zobrazit všechny události
 

Natankoval bez placení 300 litrů nafty do nákladního vozu, kde převážel BMW

Snímky z kamery , Autor: PČR

Snímky z kamery     Autor: PČR

STRAKONICE – Více než 300 litrů nafty na čerpací stanici ve Strakonicích ve Volyňské ulici natankoval 11. března okolo osmé večer neznámý muž, kterého ten den zachytily kamery. Naftu načerpal do nákladního vozidla značky Man žluté barvy a s registrační značkou BP-NZ-36, Holandsko. Za natankování ale pachatel nezaplatil a ujel. Tím způsobil škodu za 10 tisíc korun. A co víc, po prošetření se zjistilo, že muž převážel na autě BMW, které možná bylo kradené.

 

„Při odjezdu vozidla ještě kamera zaznamenala podivný náklad na korbě vozidla, pravděpodobně tmavé luxusní osobní vozidlo značky BMW. Je možné, že naložené osobní vozidlo BMW mohlo být po odcizení takto převáženo,“ sdělil policejní mluvčí Jiří Matzner.

Kriminalisté si také „posvítili“ na registrační značku nákladního vozu a zjistili, že byla den před tankováním v Holandsku odhlášena. Prostřednictvím mezinárodní policejní spolupráce prověřují vyšetřovatelé další možné osudy vozu.

„Policisté přivítají na lince 158 jakékoliv informace k osobě muže, který nákladní vůz tankoval (v kabině byl pravděpodobně ještě druhý mladík) a také k pohybu, parkování či průjezdu nákladního vozidla,“ uvedl Jiří Matzner.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Pěkná sviňa.

  Vloženo 25.3.2015 14:34:56

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace