Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Výborný Trio

    neděle 19.1 19:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

    Koncert.

  • Pohádky a Malé Hry

    neděle 19.1 16:30 - Tábor, Střelnice

    Divadlo pro děti.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Oprášené letní kino ve Vodňanech diváci vítali

VODŇANY – Kvůli rekonstrukci sálu v kulturním domě nemohlo během prázdnin promítat ani kino. Proto přišlo městské kulturní středisko s nápadem obnovit letní kino, které ve Vodňanech kdysi bývalo a bývalo velmi oblíbené.

 

Promítalo se, jak místní říkali, na zámečku, kde se konaly i koncerty a diskotéky. „Tento areál byl ale vrácen v restituci i s přilehlými pozemky. Majitel ho koncem 90. let prodal. Dnes tu stojí supermarkety a rezidenční čtvrť," vzpomněl ředitel kulturního střediska Michal Madar.

Oprášené letní kino letos organizátoři umístili do Sportovního areálu Blanice a promítalo se každou středu. „Letošní teplé počasí přálo tomu, že lidé i večer chtějí být venku a bavit se. Na první projekci přišly asi tři desítky diváků, na další i více než dvě stě platících návštěvníků. Jen jedno promítání jsme kvůli bouřce museli zrušit," informoval Michal Madar.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace