středa 19.2 19:30 - Městské divadlo, o.p.s., Český Krumlov

• Jak se dělá tanečník

středa 19.2 10:00 - Milevsko, KD

Baby balet Praha.

Sousedské derby táhne, výhru Střelských Hoštic nad Poříčím vidělo 180 diváků

STŘELSKÉ HOŠTICE – Devatenácté kolo Dudák okresního přeboru fotbalistů přineslo sousedské derby mezi Střelskými Hošticemi a Poříčím, které si tentokrát nenechalo ujít 180 diváků. Domácí favorit začal lépe a vedení se ujal už ve třinácté minutě. O deset minut později bylo vyrovnáno, když se prosadil Jiří Pešír, ale ještě do přestávky lídr soutěže znovu udeřil. Po chybě obránce zůstal sám před gólmanem Rejšek, jenž neomylně zamířil k tyči – 2:1. Úvodní dvacetiminutovka druhé půle sice vyšla lépe Otavanu, který měl častěji balon na svých kopačkách, ale vyrovnání se nekonalo. Naopak potřetí udeřilo na druhé straně a když v 77. minutě upravil na 4:1 Vlk, nebylo co řešit. Zanedlouho ještě rozjásal popáté domácí fandy Rejšek, čímž stanovil konečné skóre 5:1.

Střelské Hoštice – Poříčí 5:1 (2:1).

Branky: 34. a 80. Rejšek, 13. Paroubek, 64. Strnad, 77. Vlk – 23. J. Pešír. Rozhodčí: K. Raba – Hodánek st.,