Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Z Písku až na Kamčatku II.

    pondělí 24.2 10:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Povídání a promítání s Ing. Václavou Altschmiedovou.

  • Dokonalá svatba

    pondělí 24.2 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Strakonice oplatily Soběslavi porážku

 Autor: Jan Škrle

    Autor: Jan Škrle

STRAKONICE – Krajská hokejová liga se o víkendu přehoupla do své druhé poloviny. Strakoničtí tu první zrovna dobře nezakončili. Prohráli třikrát v řadě a v tabulce se propadli na šestou příčku, když je přeskočila Soběslav. Právě tento tým z Táborska byl jejich nedělním soupeřem. I když přišla nejslabší návštěva sezony, diváci museli domů odcházet spokojeni. Hlavně pak ti domácí. Průběh totiž byl jako na houpačce – Soběslav vedla 1:0, prohrávala 1:2, znovu vedla 3:2, ale pak přišla řada opět na Strakonice, které si i v oslabené sestavě připsaly tříbodový zisk za vítězství 4:3.

HC Strakonice – OLH Spartak Soběslav 4:3 (0:1, 2:2, 2:0).

Branky: 23. Binder (Řehoř), 24. Ondrejec (Růžička), 51. Ondrejec (Růžička), 53. Všetečka (Kopecký, Čadek) – 18. Žákovský (Smrž), 32. Žákovský (Vopava), 35. Smrž (Žákovský). Rozhodčí: Hamr – Studnař, Zelenka. Vyloučení: 7:11,  navíc Bouška (ST) a Máca (SO) 10' OT. Využití: 2:1. Přihlíželo 350 diváků.

Sestava Strakonic: Zeman – Hrubý, Ondrejec, Hřebíček, Všetečka, Kovář, Řehoř – Kadlec, Bouška, Růžička – Čadek, Major, Kopecký – Andrle, Hora, Binder. Připraveni byli Kloud, Kurečka a náhradní brankář Špiler.

Sestava Soběslavi: Dvořák – Sládek, Jansa, Hastrman, Karpíšek, Vopava, Vild, Máca, Smrž, Hák, Zajíc, Stoklásek, Píha, Petržílka, Chalupský, Kučera, Žákovský, Hraňo. Připraven byl náhradní brankář Snášel.

Co nabídnou středeční noviny? Můžete se těšit na report, komentáře trenérů a samozřejmě nemůže chybět ani rozhovor s Martinem Všetečkou, jenž domácím vystřelil tři body.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace