Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Od Trosek na Hruboskalsko

    středa 26.2 16:30 - Městská knihovna Jindřichův Hradec

    Beseda.

  • Toulky za poznáním - Antarktida II.

    středa 26.2 18:00 - Dům kultury Milevsko

Zobrazit všechny události
 

Tragická nehoda u Vodňan. Z mladé dvojice v autě řidič nepřežil

VODŇANSKÉ SVOBODNÉ HORY - Pár minut po jedné dnes v noci přijali policisté na lince tísňového volání oznámení o nehodě na Vodňansku. Při ní zahynul 21 letý řidič. Na místo v lesním úseku v katastru Vodňanských Svobodných Hor byli vyslání vodňanští policisté a zároveň jejich kolegové ze strakonického dopravního inspektorátu. Policisté ohledali místo nehody a vyslechli dívku, která ve voze byla jako spolujezdkyně.

 

Jednadvacetiletý řidič Opelu Corsa jel po komunikaci ve směru od Vodňanských Svobodných Hor směrem na Pražák. Vyjel vlevo mimo komunikaci do lesa a narazil levou stranou vozidla do stromu. Řidič na místě nehody utrpěl zranění neslučitelná se životem. Spolujezdkyně sedící na předním sedadle utrpěla dosud nezjištěné zranění.

Policisté následně přivolali koronera a pohřební službu, kdy bylo po ohledání těla nařízena zdravotní pitva, dvacetiletou dívku odvezli záchranáři do nemocnice. 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace