Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Hypnotizér Jakub Kroulík

  pondělí 17.2 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

  Přednáška.

 • Mentalista

  pondělí 17.2 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

  Přednáška.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Turnaj v malé kopané pro plus čtyřicátníky v Milevsku. Poslední volné místo!

Loňští vítězové - Házenkáři z Milevska. , Autor: P. Pubal

Loňští vítězové - Házenkáři z Milevska.     Autor: P. Pubal

MILEVSKO - V tištěných vydáních Jihočeských týdeníků avizujeme, že turnaj O pohár Milevských novin, který se odehraje v neděli 15. února v milevské sportovní hale, je již obsazen. Nastoupí týmy Házenkáři, Cosmos, Lazaři, Božetice, Hrazánky, Old Boys Sepekov, Fotbalistky Sezimovo Ústí, Milevské noviny a nové týmy OSP Písek a Debakl Tábor.

 

Celkem je tedy těchto účastníků deset. Na poslední chvíli však zareagoval ještě tradiční účastník H.U.K. Cetoraz, který by také rád přijel. Pořadatelé se rozhodli, že se tedy pokusí fotbalistům z týmu Cetorazi vyhovět a najít ještě dvanáctého účastníka turnaje. Případně vytvořit herní systém s nasazením loňského vítěze. 

Je tu tedy ještě šance pro jeden tým. Tradiční turnaj, který se letos uskuteční už 22. rokem, vznikl jako akce pro fotbalisty nad 40 let, pro které tehdy v jeho začátcích žádné turnaje nebyly. Mezitím se prakticky obměnila celá generace hráčů, i když věrní bardi zůstávají. Jedinou věkovou výjimku dostávají ženy - loni a letos fotbalistky ze Sezimova Ústí. 

Hrají se 12 minutové zápasy systémem 4 + brankář, nejprve ve dvou základních skupinách, poté o umístění. Startovné činí 650 korun, první zápas začne v 8 hodin, kromě vítězů turnaje bude jako každoročně vyhlášen nejlepší střelec a nejlepší golman. Přihlásit se lze na telefonu 776 763 727.

Loňskými vítězi jsou Házenkáři z Milevska, kteří už na kontě mají trofejí z tohoto turnaje celou řadu. Předloni zvítězil tým Cosmos. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace