Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Hypnotizér Jakub Kroulík

  pondělí 17.2 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

  Přednáška.

 • Cestovatelská beseda - Transsibiřská magistrála

  pondělí 17.2 18:00 - Klub pod kinem, Vyšší Brod

  Vyprávění - promítání.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Už máte Týdeník Strakonicko? Holandští dudáci poslali radnici hodnocení letošního festivalu. Zachrání se Křemelka?

Hlavní článek dnešního Týdeníku Strakonicko se vrací k letošnímu dudáckému festivalu. Zástupce holandského souboru městu píše svůj pohled na organizaci. Píše se také o plánu města na záchranu rockového klubu Na Křemelce. Daňový poradce z Katovic Tomáš Hajdušek shrnul chaos kolem startu elektronické evidence tržeb. Vyslovuje obavy, že na venkově budou mizet hospody. Zvlášť jestli se prosadí zákaz kouření. Lidé podle něj ale pít a kouřit nepřestanou, jen se přesunou do hasičáren a garáží a stát spláče nad výdělkem.

 

Studenti strakonické Euroškoly vytvořili na budějovickém Gastrofestu bavorskou restauraci. I o tom je v čerstvém Strakonicku. Názorů a čtenářských ohlasů jsou víc než dvě stránky. A neberou si servítky.

A na sportu? Co byste tak čekali pod titulkem Moje ségra má prima ségru? Prozradíme. Celostránkový rozhovor s basketbalistkami, sestrami Kuncipálovými.

Hokejové dění hodnotí i fanoušek! Svůj prostor má na sportu i fotbalová bilance podzimu a také rozhovor o s hrajícím trenérem blatenských hokejbalistů.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Čtenář 

  Reagovat

   

  Zastupitel Zoch opět nezklamal. Pro něho je zloba a nenávist hnacím motorem života! Mimochodem, jak dopadla kauza jeho studny v Písku? Píše, jak byl pronásledovaný a ničený, ale nic konkrétního neuvedl. Tak Zochu, jak skončila celá kauza ohledně studny? Proč se bojíte o tom psát?

  Vloženo 3.12.2016 10:53:01

  Vaše reakce:

  Zbývá znaků: 1200
   
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace