Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Jarní keramická dílna

    Čtvrtek 27.2 17:00 - Dům dětí a mládeže - Domeček, Dačice

    S sebou starší oblečení, které si můžete ušpinit a přezůvky.

  • Malta - opomíjený klenot Středomoří

    Čtvrtek 27.2 19:00 - Divadlo Oskara Nedbala Tábor

    Beseda s promítáním.

Zobrazit všechny události
 

Veget Fest propršel. Skalní nadšenci pro zdravý životní styl a ochranu přírody přišli

STRAKONICE – Zdravé jídlo, přednášky o zdravém životním stylu a výživě, recepty, divadlo pro děti, dětské dílny a déšť. Tak proběhl 6. ročník Veget Festu na ostrově strakonického Podskalí.

Tak jako u předchozích ročníků byl i letos součástí festivalového areálu bazar oblečení a doplňků, jehož výtěžek putuje organizaci Zvíře v tísni. Informační stánek tohoto spolku byl také součástí festivalu.

Na sobotní odpoledne plného zdraví se vypravili jednotlivci i rodiny s dětmi. Počasí organizátorům tentokrát moc nepřálo. Návštěvníků bylo sice méně než v minulých letech, kdy se u stánků tvořily fronty na dobré jídlo. Toho tady bylo i letos dostatek. Sladkého i slaného a hlavně zdravého.

Nechyběly ani aktivity pro děti s divadelním představením. Festival je zdrojem informací i novinek v oblasti zdravé výživy. Ale nejen to. byla zde i praktická část jako kompletace látkových sáčků pro bezobalové nakupování, příprava nového kamaráda (stromku k vysazení), čtecí koutek, malování, vybarvování, modelování s přírodní modelínou a dokonce i tombola Veget Festu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace