Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Najdi ztraceného čerta

    Čtvrtek 5.12 16:30 až 18:00 - Náměstí Míru, Jindřichův Hradec

  • Vánoční koncert

    Čtvrtek 5.12 18:30 až 20:00 - Kaple sv. Maří Magdaleny, Kostelní I / 20, Jindřichův Hradec

Zobrazit všechny události
 

Strakoničtí lyžaři mají za sebou první závod

Štěpánka Hanušová na vimperské trati. , Autor: SK Biatlon Strakonice

Štěpánka Hanušová na vimperské trati.     Autor: SK Biatlon Strakonice

VIMPERK/STRAKONICE – Vinou zrušené akce jménem První sníh se premiérovým závodem letošní zimy stal pro strakonické lyžaře a biatlonisty regionální závod v biatlonu žactva ve Vimperku. Obětaví pořadatelé ze Ski klubu Šumava Vimperk připravili kilometrový okruh na technickém sněhu.

Strakoničtí závodníci se rozhodně neztratili. Ve svých kategoriích dokázaly zvítězit Johanka Hůrková a Štěpánka Hanušová. Vojtěch Silovský a Anonín Hanuš pak byli třetí, Jan Novák pátý, Filip Boček sedmý a Jan Slanec osmý (oba po nepovedené střelbě).

Závod se jel zároveň jako nominace na Olympiádu dětí a mládeže v zimních sportech. Do krajské nominace se přímo probojovali Štěpánka a Antonín Hanušovi, Jan Novák je náhradníkem a bude čekat, zda na něj vyjde místo.

„Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci našeho oddílu a blahopřejeme k medailovým umístěním. Nominovaným závodníkům pak držíme palce na celostátní Olympiádě dětí a mládeže, která se uskuteční v termínu 19. – 24. ledna 2014 v Novém Městě na Moravě,“ říká za SK Biatlon Strakonice Radek Sosna

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace