Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Madam Colombová zasahuje

    sobota 28.3 19:30 - Třeboň, Divadlo J. K. Tyla

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Strážníci vyzvali hledaného k prokázání totožnosti. Cizinec zaútočil pěstí

JINDŘICHŮV HRADEC – K fyzickému napadení strážníka městské policie došlo v pátek 30. srpna v Jindřichově Hradci. Podezřelý cizinec, jako hledaná osoba, byl v odpoledních hodinách hlídkou na chodníku v ulici Vídeňská vyzván k prokázání totožnosti. „Hledaný muž se ihned měl pokusit o útěk, když jednoho z dvojice strážníků fyzicky napadl a měl jej udeřit pěstí pod levé oko. Následně byl oběma strážníky zpacifikován a se služebními pouty na rukou byl předveden na obvodní oddělení státní policie k dalším úkonům,“ popsala incident policejní mluvčí Hana Millerová.

 

Strážník následně vyhledal lékařské ošetření, pracovní neschopnost u něj nenastala. Agresor putoval do výkonu trestu odnětí svobody za již dříve spáchanou trestnou činnost. „Za napadení strážníka městské policie bude podezřelý muž jindřichohradeckými kriminalisty trestně stíhán," dodala mluvčí.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace