Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Najdi ztraceného čerta

    Čtvrtek 5.12 16:30 až 18:00 - Náměstí Míru, Jindřichův Hradec

  • Vánoční koncert

    Čtvrtek 5.12 18:30 až 20:00 - Kaple sv. Maří Magdaleny, Kostelní I / 20, Jindřichův Hradec

Zobrazit všechny události
 

Své cennosti je nutné mít stále pod kontrolou

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

TÁBOR – Ono se řekne, že si hodím tašku přes rameno a vyrazím na nákup. Má to jedno velké ale. Vybrat si zboží lze, a to bez problémů. Ale při placení může dojít ke zvratu. V té své tašce, co máte přes rameno, už nic nenajdete a ani svou peněženku.


Takové nemilé překvapení zažil ve čtvrtek 21. listopadu večer mladý muž při nákupu v jednom z obchodních domů v centru města Tábora. Při placení u pokladny zjistil, že mu v tašce, kterou nesl přes rameno, chybí peněženka s finanční hotovostí a osobními doklady. Stoprocentně věděl, že v tašce peněženku i osobní doklady měl, a tak věděl, že o ni přišel buď v obchodě nebo cestou na nákup. O pomoc se obrátil na policisty místního obvodního oddělení.

„Případ to není ojedinělý. Nejlepší prevencí proti takovýmto krádežím je mít své cennosti při sobě tak, aby byly vždy pod kontrolou. Zejména v předvánočním období je důsledná ochrana finanční hotovosti, platebních karet a dalších cenností více než na místě,“ dodal tiskový mluvčí táborské policie Miroslav Doubek.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace