Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Druhý díl Jihočeské ligy v moderní gymnastice uspořádal GSK Tábor

Moderní gymnastky se předvedly o uplynulém víkendu v rámci Jihočeské ligy v Táboře. , Autor: Josef Janda

Moderní gymnastky se předvedly o uplynulém víkendu v rámci Jihočeské ligy v Táboře.     Autor: Josef Janda

TÁBOR - Jihočeská liga moderních gymnastek volného programu pokračovala o uplynulém víkendu dalším dílem. Jako druhý se ujal pořadatelství GSK Tábor ve sportovní hale Gymnázia Pierra de Coubertina v Táboře. Mezi 63 startujícími moderními gymnastkami se opět neztratily domácí závodnice. Táborské reprezentantky nastoupily v kompletní sestavě 13 gymnastek. Jejich výsledky přinesly cenné body, které se budou v závěru seriálu závodů sčítat. Následně vyhlásí pořadatelé celkové výsledky. Do druhé poloviny se soutěž přenese po třetím závodu, který proběhne v neděli 8. března v Milevsku.

 

Hlavní trenérka táborského klubu GSK Andrea Rambousková byla s vystoupením svých svěřenkyň spokojená. „Musím za předvedené výkony všechny naše závodnice pochválit. Je to zásluha trenérek našeho klubu. Na trénincích pracují s děvčaty trpělivě a kvalitně, aby pak gymnastky využily všechny své schopnosti a předvedly v závodu s minimem trémy vše, co se na trénincích naučily. U mladších děvčat se projevila snaha o co nejlepší provedení prvků bez náčiní, starší závodnice se musí zaměřit na práci s náčiním, která je pro gymnastiku velmi důležitá. Během závodu jsme viděli několik pádů náčiní i mimo závodní plochu, ale naše děvčata se jich naštěstí vyvarovala," zhodnotila táborský díl Jihočeské ligy trenérka Rambousková.

Další podrobnosti z gymnastiky se dočtete ve středečním Týdeníku Táborsko.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace