Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Život v právu

    středa 18.9 10:00 - Písek, Senior Point - klubovna DFŠ

    Cyklus přednášek s Mgr. Jaroslavem Hávou - dlouholetým soudcem Okresního soudu v Písku.

  • Drahá legrace

    středa 18.9 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Grónský lovec prozradil klíč ke spokojenému životu: Dobré jídlo, dobrý spánek, dobrý sex

Grónský lovec Hivshu. , Autor: P. Maradová

Grónský lovec Hivshu.     Autor: P. Maradová

JIŽNÍ ČECHY – Proč mají lidé v Evropě takové problémy? Grónský lovec Hivshu se vydal hledat odpovědi. Navštívil také strakonické centrum Kalokagatia, kde besedoval s lidmi.

 

Povídání bylo proloženo léčivými písněmi a pokračovalo se v dotazech. Jeden z nich směřoval na rodinný život. „Lidé u nás žijí v manželstvích nebo mají svého celoživotního druha. Způsobu soužití není přikládán nějaký význam. To, že si zvolí partnerský život, však neznamená, že nemohou mít oba sex s někým jiným. Ovšem za určitých podmínek,“ vysvětlil Hivshu.

Pokud žena vyšle svého muže na lov, je to jako by řekla, že ho má už dost a potřebuje si od něj odpočinout. A když chce, může si pozvat i jiného muže. Lovec je s tím srozuměn. Stejně tak může muž požádat o sex jinou ženu, pokud se jeho ženě nechce splnit mu jeho přání.

Hlas Arktidy v účastnících besedy zanechal sice mnoho otázek, ale zároveň přinesl i mnoho odpovědí.

Lze dát někomu darem dítě?  Jaká je role ženy a muže v Grónsku? Jaký vztah mají tamní lidé k náboženství? A kde je podle grónského lovce klíč ke spokojenému životu?

Odpovědi nejen na tyto otázky si můžete přečíst v článku Pavly Maradové v Magazínu, který najdete v aktuálním vydání tištěných týdeníků.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace