Kdy a kam

  • Žena z Korinta

    pondělí 17.12 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Divadelní hru zahraje Divadlo Viola.

  • KPH - Česká mše vánoční

    pondělí 17.12 19:00 - Strakonice, KD

    Tradiční vánoční koncert s Rybovou mší a s pásmem vánočních koled „Splnilo se písmo svaté“. Součástí koncertu je rozsvícení adventního věnce.

Zobrazit všechny události
 

Házená - dorost: Spartak vybojoval na domácím turnaji stříbro

SEZIMOVO ÚSTÍ - Sobotní dopoledne patřilo v Sezimově Ústí turnaji staršího dorostu. Zimního turnaje se kromě domácích hráčů Spartaku zúčastnily také týmy Telnice, Třeboň a Úvaly. Ve čtyřčlenné skupině se utkal každý s každým. Zápasy se hrály na dvakrát dvacet minut. Spartak i Telnice vyhrály své první dva zápasy, závěrečný vzájemný souboj tak byl malým finále. Domácí házenkáři neudrželi dobrý vstup do zápasu a nakonec podlehli 18:23 (8:9).

Jednotlivé výsledky: Spartak SÚ – Jiskra Třeboň 19:17, Sokol Úvaly – Sokol Telnice 26:28, Spartak SÚ – Sokol Úvaly 21:20, Jiskra Třeboň – Sokol Telnice 20:23, Sokol Úvaly – Jiskra Třeboň 18:17, Sokol Telnice – Spartak SÚ 23:18

Sestava Spartaku SÚ: Bednář – Kulhavý, Vitman, Ťupa, Zůbek, Jakubec, Švadlena R., Švadlena J., Přibyl, Zajda, Bílý.

Více informací čtěte ve středečním Táborsku. Turnaj zhodnotil trenér Vlastimil Zůbek a dozvíte se také nejlepšího hráče a střelce turnaje.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace