Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Kněžka lásky z E55 rozdávala syfilis

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

ČESKOKRUMLOVSKO – Devětadvacetiletá kněžka lásky se syfilisem za půl roku na pověstné E55 určitě nakazila nejednoho zákazníka, dokonce stihla být i těhotná. Její klienti z trasy Kaplice – Dolní Dvořiště by okamžitě měli vyhledat lékaře.

Českokrumlovští policisté vyšetřují mladou ženu z Karvinska, která bezohledně šířila infekční onemocnění, pro podezření z trestného činu ohrožení pohlavní nemocí. Prostitutka pracující na nechvalně známé silnici E 55 měla letos pohlavní styky s několika muži, a to od února do léta. Žena byla nakažena pohlavní nemocí syfilis, se kterým se léčila. Věděla velmi dobře o nebezpečí této choroby i jejího šíření. Při svém léčení byla opakovaně lékaři poučena o všech rizicích i následcích. Během své nemoci stačila také otěhotnět a zcela jistě nakazit neznámé množství svých zákazníků. Tato „nebezpečná“ žena nabízela své služby především na trase Kaplice - Dolní Dvořiště.

„Policisté případ řeší formou zkráceného přípravného řízení. Žena by tak měla do dvou týdnů stanout před soudem,“ doplnil tiskový mluvčí jihočeských policistů Jiří Matzner.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace