Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Letní koncert pěveckého souboru Regina Vodňany

  středa 26.6 18:00 - Vodňany, Husův sbor

 • Zámecký park v Červeném dvoře

  Čtvrtek 16.5 až neděle 29.9 - Regionální muzeum, Český Krumlov

  Dokumentační výstava, mapující historický vývoj a proměny zámeckého parku v Červeném Dvoře.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Petr Pechek ukázal opět všem záda

Na start 19. ročníku Běhu Milénia v Chýnově se v sobotu postavilo 84 závodníků. , Autor: Josef Janda

Na start 19. ročníku Běhu Milénia v Chýnově se v sobotu postavilo 84 závodníků.     Autor: Josef Janda

CHÝNOV – V sobotu 12. ledna proběhl již 19. ročník Běhu Milénia v Chýnově. Držitel traťového rekordu Petr Pechek (Maratonstav Úpice) znovu nenechal nikoho na pochybách, kdo je v hlavním závodu na 5,9 km zdejším šampionem. Na závodníky čekal náročný terén, a tak vítězný Pechek sám po závodě přiznal, že letos mohl rekord 18:21,7 atakovat jen těžko. Přesto byl s výkonem 19:46,3 spokojený. „Jakmile se v Chýnově zúčastním, vždy jsem první. Mám tu na kontě dohromady už asi sedm vítězství,“ sdělil hned po závodě vítězný Pechek.

 

V absolutním pořadí druhý Ondřej Kohout z Tábora (TJ Chyšky) ztratil na rekordmana závodu 1:40 minuty, čímž dohnal na Pechka oproti loňsku 20 sekund. „Abych ho jednou porazil, budu muset hodně trénovat," přiznal v cíli Kohout. Mezi ženami se radovala z prvenství celkově třiatřicátá Marie Valdová (SK Kardašova Řečice).

Ve středečním Týdeníku Táborsko přineseme další výsledky a podrobnější ohlasy Petra Pechka a Ondřeje Kohouta. Slovo dostane také otužilec a vyznavač zdravého životního stylu David Jordák z nedaleké Nové Vsi, který startuje vždy nahoře bez.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Fuka 

  Reagovat

   

  Vážený pane Janda,
  nevím co máte proti Chyškám. Ondřej Kohout sice bydlí v Táboře, ale je řádným členem atletického oddílu TJ Chyšky. Stále ve svých příspěvcích uvádíte Ondřej Kohout z Tábora. Takových sportovců jsou miliony, kteří jsou členy a závodí za nějaký oddíl či TJ, ale bydlí jinde. Měl byste uvádět jeho oddílovou příslušnost. Máte zde uváděno přes 100 fotek, ale opět chyšecký junior Patrik Bouška, je pouze na fotografii při startu a pak na stupních vítězů. To, že doběhl na celkovém pátém místě mezi muži a jako druhý junior za Ondrou, jste nezaznamenal.

  Vloženo 13.1.2019 16:35:25

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace