Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Ples ZOD Čepřovice

    pátek 28.2 20:00 - Čepřovice, KD

    K tanci a poslechu hraje kapela Scéna.

  • Nathanika

    pátek 28.2 19:00 - Písek, Hospůdka U šesti strun

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Plánští fotbalisté vyplenili v premiérovém derby Chotoviny

CHOTOVINY – Program úvodního kola fotbalové I. B třídy přivedl do Chotovin první ze vzájemných střetů mužstev z Táborska. Domácí fotbalisté si to rozdali s Planou nad Lužnicí a toto derby slibovalo zajímavou podívanou. Hosté si do sezony nesou touhu po okamžitém návratu do I. A třídy, kterou na jaře nedobrovolně opustili, Chotovinští by chtěli i v této sezoně patřit k obyvatelům předních příček tabulky. Vidina urputného souboje ovšem brzy vzala za své. Plánští hráči vtrhli do zápasu pod chotovinským kostelem jako povodeň a než se domácí rozkoukali, svítil na tabuli stav 0:3. Konečné skóre zápasu se nakonec zastavilo na výsledku 1:5 a premiérová porce mistrovských bodů se tak naprosto zaslouženě stěhovala k Lužnici.

Chotoviny – Planá nad Lužnicí 1:5 (0:4), branky: 89. Logojda – 3. a 18. Přibyl, 17. Pospíchal, 41. Pěknic, 61. Šmídmajer, rozhodčí: Šťastný – Makovička st., Třešňák, ŽK: 3:2 (Logojda, Šmejkal, Pavlíček – Polišenský, Pěknic), 40 diváků.
Chotoviny: Bánský – Plecitý, Kromka (46. Jordák), Dvořák (46. Cetlovský), Vácha, Slabý (46. Mendel), Čech, Logojda, Pavlíček (60. Kubela), Turek, Bondarev (46. Šmejkal).
Planá nad Lužnicí: Hnilička – Polišenský, Handrejch, Štiak, Janovský, Hofbauer (69. Roztočil), Hrubý, Pospíchal, Přibyl (82. Kolský), Šmídmajer, Pěknic.

Ve středečním Táborsku zmapujeme průběh prvního okresního derby v nové sezoně podrobněji i s ohlasy obou trenérů Čestmíra Křižky a Michala Turka. Fanouškům přineseme i další servis ze startů nejnižší krajské soutěže.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace