Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Starší muž chtěl včera skončit svůj život v kolejišti

Ilustrační foto , Autor: ČD

Ilustrační foto     Autor: ČD

TÁBOR – Včera po deváté večer chtěl na železničním přejezdu u Čápova Dvora spáchat padesátiletý bezdomovec, přebývající na Táborsku, sebevraždu. Rozhodl se svůj život ukončit prý po hádce s přítelkyní a v důsledku opilosti. Nepodařilo se mu to, protože ho zachránili táborští policisté.

Včera po deváté večer  se na městskou policii prostřednictvím tísňové linky obrátila žena, která na železničním přejezdu u Čápova dvora potkala podivně se chovajícího muže. Ten ji požádal, aby zavolala záchranku a poté ulehl na koleje. Operační strážník okamžitě předal tuto informaci i PČR.

Hlídka strážníků na místě musela překonat odpor podnapilého muže a násilím ho odtáhnout z kolejiště. Sebevrah se neustále pokoušel vrátit zpět a svůj úmysl dokonat. Přivolaná záchranka, za doprovodu strážníka a policisty, převezla padesátiletého muže na psychiatrické oddělení táborské nemocnice, kde se částečně uklidnil. Jeho agresivita však po chvíli počala opět narůstat, proto se strážníci museli do nemocnice znovu vrátit a pacienta zklidnit.

Bezdomovce na koleje přivedla bezvýchodná situace, hádka s přítelkyní a blížící se zima. Ale na jeho činu měl podíl i zkonzumovaný alkohol. Zase jedna neděle, kdy policisté, městští strážníci se záchranáři zachránili jeden lidský život.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace