Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Výborný Trio

    neděle 19.1 19:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

    Koncert.

  • Pohádky a Malé Hry

    neděle 19.1 16:30 - Tábor, Střelnice

    Divadlo pro děti.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Střelci plánské rezervy selhali, přesto se radovali ze tří bodů

TÁBORSKO – Začátek podzimní části okresních soutěží se nese ve znamení ofenzivního fotbalu a střelci se až na výjimky nebývale činí. Na rekordní výsledek bylo zaděláno také v utkání III. třídy mezi B-mužstvem Plané nad Lužnicí a týmem ze Stádlce. Proti jeho realizaci se ovšem postavili sami domácí reprezentanti, kteří ve více než devadesáti minutách hry spálili nespočet stoprocentních brankových příležitostí. Hrdinou utkání se tak nestal žádný z plánských střelců, ale stádlecký brankář Tomáš Hána, jenž zneškodnil minimálně osm tutovek včetně několika samostatných úniků soupeře. Plánští fotbalisté se nakonec museli spokojit s běžným vítězstvím v poměru 3:1.

Průběh střetnutí u Lužnice, a s ním i kompletní dění na okresních fotbalových trávnících zmapuje středeční vydání Týdeníku Táborsko. Dozvíte se také, kdo se stal hráčem a týmem uplynulého kola.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace