Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Táborské béčko rozseklo lídra tabulky

TÁBOR - V nedělním dopoledním utkání na táborské Svépomoci hostilo vedoucí tým svojí tabulky Novou Ves pod Pleší. V první polovině diváci branku ani na jedné straně neviděli a do šaten se tak šlo za vyrovnaného stavu. Ale po přestávce se Táborským dařilo. Sympaticky působící tým důsledně bránil a na hřišti bylo vidět nasazení a touha po výhře. A podařilo. Síť za gólmanem hostí se rozvlnila ve druhé polovině dvakrát.

 Ale po přestávce se už Táborským dařilo. Sympaticky působící tým důsledně bránil a na hřišti bylo vidět nasazení a touha po výhře. A podařilo. Síť za gólmanem hostí se rozvlnila ve druhé polovině dvakrát. A protože svoje konto dokázala rezerva Táborska udržet čisté, připsala si zaslouženě všechny body.

Jak se hra vyvíjela, komu se dařilo více a komu méně, stejně jako co si o utkání myslí trenéři, se dočtete ve středečním vydání Týdeníku Táborsko. Ale už nyní průběh zápasu prostřednictvím teleobjektivu. 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace