Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Už se bude topit? V Táboře zatím ne

TÁBOR - V táborském Bytesu se dnes ráno rozhodovalo, zda se zahájí topná sezona. "Topit začínáme, když průměrná denní teplota venkovního vzduchu poklesne ve dvou po sobě následujících dnech pod 13 stupňů Celsia," uvedl jednatel Bytesu Ondřej Semerák. "Víkend byl chladný, ale předpověď počasí napovídá, že se v polovině týdne ještě oteplí. Zatím tedy topit nebudeme a nemáme ani od lidí takové požadavky," konstatoval jednatel.

 

V přelomovém období se každoročně požadavky obyvatel různí. Jedni už by byli rádi, aby se topit začalo, druzí to odmítají, protože dlouhá topná sezona vytahuje lidem peníze z kapes. 

Loni se v Táboře začalo topit 24. září, ale předloni bylo chladněji a radiátory hřály už 12. září. 

Diskuse k článku - 3 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Jsem rád, že když jsou mimina v bytě rozhodne Bytes o tom zda budou v teple nebo ne. Nevím proč by se nemohlo jen na den zatopit. Děkuji Bytesu, že za nás v některých věcech rozhodují

  Vloženo 9.9.2019 22:45:31

  Vaše reakce:

  Zbývá znaků: 1200
   
  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Nechci se s Vámi hádat, ale to nemáte pro miminko svetřík, aby vydrželo jeden trochu chladnější den?

   Vloženo 10.9.2019 20:20:44

   • anonymní čtenář 

    Reagovat

     

    Máme a koupání večer není moc příjemné pro miminko. Takže když mám vlastní byt máme měřiče na teplo, kdy si každý může rozhodnout zda chce nebo ne topit, tak opět rozhodne stejně někdo jiný? A nebyl to jen den už přes noc teplota klesá.

    Vloženo 11.9.2019 08:09:02

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace