Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Madam Colombová zasahuje

    sobota 28.3 19:30 - Třeboň, Divadlo J. K. Tyla

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

V soběslavské Černé kočce pokračují gurmánské večery. Dnes o drůbeži

V klubu Černá kočka se konají i kulinářské soutěže. Tato bylo o nejlepší sulc... , Autor: Eva Výborná

V klubu Černá kočka se konají i kulinářské soutěže. Tato bylo o nejlepší sulc...     Autor: Eva Výborná

SOBĚSLAV - Spolek přátel Soběslavské pekárny pořádá dnes od 18 hodin v klubu Černá kočka v ulici Protifašistických bojovníků hned vedle náměstí přednášku na téma Otazníky kolem drůbeže. Hostem bude ředitel státního podniku Mezinárodní testování drůbeže. A jak už je v tomto gurmánském klubu zvykem, povídání na zajímavé téma bude spojeno s ochutnávkou.

 

Podávat se bude kuřecí stehýnko na dva způsoby, kachní prsa a jako sladká tečka je slíbena plněná rakvička. Menu stojí 255 korun na osobu a vstupenky na tento večer je třeba si koupit předem v Soběslavské pekárně v Nerudově ulici. 

Další kulinářskou akcí v klubu Černá kočka bude v pátek 28. února setkání na téma Tatar nejen z hovězího. Podávat se budou dva druhy tatarského bifteku z ryb, dva druhy z červených mas a návštěvníci ochutnají i dva druhy vegetariánského tataru. Tečkou bude Quinoa dezert. I na tento večer se vstupenky prodávají v Soběslavské pekárně. 

-pr-

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace