Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Dětský karneval

    neděle 23.2 14:00 - Divadelní sál Střelnice, Masarykovo nám. I / 107, Jindřichův Hradec

  • Čtyřlístek

    neděle 23.2 15:00 - Kino Střelnice, Masarykovo nám. 107, Jindřichův Hradec

    Pásmo pohádek pro děti.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Táborský pohár obohatil medailovou sbírku GSK o šest cenných kousků

Gymnastky GSK Tábor na domácích závodech. , Autor: Josef Janda

Gymnastky GSK Tábor na domácích závodech.     Autor: Josef Janda

TÁBOR - V sobotu 2. června uspořádal táborský klub moderní gymnastiky GSK závod ve volném programu s názvem Táborský pohár. U Jordánu se vedle domácích gymnastek z GSK Tábor předvedly gymnastky z oddílů Sokol Královské Vinohrady Praha, SC 80 Chomutov, Highland Queens Jihlava, Sokol Hodkovičky Praha, RG Proactive Milevsko, Slavia SK Rapid Plzeň, SK Triumf Praha, TJ Žďár nad Sázavou, CHG Litvínov a La Pirouette Jeseník.

 

Dohromady startovalo 76 gymnastek. V celkovém součtu získalo patnáct domácích závodnic dvě zlaté a čtyři stříbrné medaile. Se smůlou přidaly ještě dvě brambory a celou řadu ostatních dobrých umístění.

Nejmladší táborská trenérka Tereza Ševčíková oslavila přesně v den závodu 20. narozeniny, které spolu s mladými gymnastkami z GSK Tábor řádně oslavila. Od malých gymnastek, které trénuje třetím rokem, dostala spoustu květin a podělila se také o chutný dort.

Které domácí závodnice zařídily medaile, se dozvíte ve středečním Táborsku, kde si přečtete i ostatní umístění gymnastek GSK Tábor. Chybět nebude ani krátký rozhovor s oslavenkyní Terezou Ševčíkovou, která prozradí, s jakým přístupem dívky trénuje.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace