pátek 6.12 19:00 - DK Metropol, České Budějovice

pátek 6.12 19:00 - Bouda, České Budějovice

Politická komedie.

Táborští florbalisté se nevzdávají myšlenky na povedenou sezonu

Táborští porazili budějovického soupeře 5:2. , Autor: Josef Janda

Táborští porazili budějovického soupeře 5:2.     Autor: Josef Janda

SEZIMOVO ÚSTÍ - Divizní florbalisté 1. FbK Tábor vybojovali v sobotu večer další důležité body ve snaze skončit v divizi po 22 utkáních do 2. místa. Desátý zápas sezony jim postavil do cesty soupeře z FA Septa.cz České Budějovice. Předposlední tým soutěže otočil po Marešově úvodní brance ve svůj prospěch a vyhrál první třetinu. Domácí svého soka jasně přestříleli a převaha se projevila v polovině druhé periody, kdy si Táborští vzali vedení zpět – 3:2. Dlouho ale nic nebylo rozhodnuto a domácí florbalisté potvrdili plný bodový zisk až v závěrečných minutách.

Táborští zvítězili nakonec 5:2 a na 2. místo ztrácejí z 5. místa šest bodů. K sobotnímu vítězství přispěli výrazně třemi asistencemi Petr Kutner, dvěma góly Josef Mareš a vítěznou brankou Jiří Novák.

1. FbK Tábor – FA Septa.cz České Budějovice 5:2 (1:2, 2:0, 2:0), branky a nahrávky: 5. Mareš (Kutner), 32. Janura (Loskot), 34. Novák (Hloušek), 56. Vodrážka (Kutner), 60. Mareš (Kutner) – 10. Podařil (Štencl), 14. Perek (Hrmo), rozhodčí Vraspír, Kohnheiser, vyloučení 3:6, navíc Novotný (ČB) osobní trest, využití 1:0, 62 diváků.

1. FbK Tábor: Václavík (Bouška) – Klípa, Janura, Vodrážka, Hloušek, Kutner, Mareš, Novák, Kalina, Zenkl, Papež, Janda, Babilon, Loskot, Kasika, Holub, Dóka, Janovský.

Ve středečním Týdeníku Táborsko si přečtete další podrobnosti a ohlasy střelce dvou branek Tábora Josefa Mareše. Co jeho mužstvo definitivně uklidnilo? Čeho by rád s týmem dosáhl ve zbytku sezony?

Střelec vítězné branky Jiří Novák přiblíží svůj důležitý zápasový moment. Co potřebovalo jeho mužstvo, aby náskok udrželo?