Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Holubářský ples

    pátek 21.2 20:00 - V sále Řepečské hospůdky

    K tanci a poslechu zahraje kapela Doubravanka.

  • Ples sportovců 2020

    pátek 21.2 19:00 - Písek, KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Tlaková lahev ráno vybouchla v ulici U Tří lvů

AKTUALIZOVÁNO - 6.12.2015 16:45

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Nemilé překvapení potkalo dnes ráno obyvatele ulice U Tří lvů, když uslyšeli výbuch z jednoho z domů. Na místě museli zasahovat hasiči i záchranná služba. Podle mluvčí hasičů Venduly Matějů vybuchla tlaková lahev. V tuto chvíli je ulice z obou stran uzavřená.

 

"Došlo k výbuchu tlakové lahve v bytové zástavbě. Byla zraněna jedna osoba, osm dalších lidí z domu se evakuovalo před příjezdem hasičů, výbuch byl bez následného požáru," uvedla mluvčí hasičů Vendula Matějů. Zraněný muž skončil se středně těžkými popáleninami, ale není ohrožen na životě.

Na místě byl statik, který celou situaci musel posoudit a vyloučit možné další nebezpečí. K explozi došlo v druhém nadzemním podlaží. Výbuch tlakové lahve poničil vnitřní dělící příčky a nosné zdi včetně několika oken. V postiženém domě bydlí 13 nájemníků, všem magistrát zajistí náhradní ubytování.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace