Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Michail Bulgakov - Mistr a Markéta

  středa 19.2 19:30 - Městské divadlo, o.p.s., Český Krumlov

  Divadelní představení.

 • Jak se dělá tanečník

  středa 19.2 10:00 - Milevsko, KD

  Baby balet Praha.

Zobrazit všechny události
 

Tragédie u Nové Hutě. V Alfě Romeo přežil jen jeden mladík. Policie zveřejnila fotografie

AKTUALIZOVÁNO - 5.8.2016 21:02

NOVÁ HUŤ - Ve čtvrtek 4. srpna krátce po 18. hodině obdrželo Zdravotnické operační středisko informaci o dopravní nehodě u Nové Huti na Prachaticku. Jak informovala tisková mluvčí zdravotnické záchranné služby Petra Kafková, okamžitě vyjely dvě posádky záchranné služby z Vimperka a vyslán byl i vrtulník. Po příjezdu nalezli záchranáři v havarovaném osobním vozidle tři osoby. Dvě již bohužel bez známek života – oběti nehody zemřely na následky mnohačetných poranění neslučitelných se životem. Třetí zraněný, pětadvacetiletý muž byl ve vozidle zaklíněn. Po vyproštění a poskytnutí neodkladné péče byl pacient se středně závažným poraněním dolní končetiny, letecky transportován do budějovické nemocnice.

 

Dnes už policie zveřejnila víc informací k nehodě. Řidič (25) osobního vozidla tovární značky Alfa Romeo jel po silnici III/1681 a na začátku Nové Hutě ve směru od Vimperku pravděpodobně vlivem vysoké rychlosti nezvládl řízení. Vyjel mimo vozovku, kde narazil do vzrostlého stromu. Při nárazu utrpěli dva jeho spolujezdci (muž a žena) zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehli. Totožnost zemřelých policisté nadále zjišťují.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • abc 

  Reagovat

   

  Je to marný, je to marný, je to marný.... :-((

  Vloženo 5.8.2016 08:03:15

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace