Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Michail Bulgakov - Mistr a Markéta

    středa 19.2 19:30 - Městské divadlo, o.p.s., Český Krumlov

    Divadelní představení.

  • Jak se dělá tanečník

    středa 19.2 10:00 - Milevsko, KD

    Baby balet Praha.

Zobrazit všechny události
 

Tragická nehoda: Řidič narazil do stromu, spolujezdec nepřežil

 Autor: PČR

    Autor: PČR

AKTUALIZOVÁNO - 6.4.2015 07:36

LHENICE – Ani dopravně bezpečnostní akce nepomohla. Silnice si v neděli vpodvečer vyžádaly další oběť. Při nehodě u Lhenic zemřel dvaadvacetiletý spolujezdec.

 

Hasiči, záchranáři i policisté vyjížděli krátce před osmnáctou hodinou k havárii golfu mezi Lhenicemi a Hrbovem. Z auta museli vyprostit a vystřihat jeho osádku. Pět mladých lidí. Pro těžce zraněného řidiče letěl vrtulník záchranné letecké služby. Dvaadvacetiletý spolujezdec byl na místě mrtvý. Dva patnáctiletí chlapci a stejně stará dívka sedící vzadu utrpěli lehká a těžká zranění.

„Jak zjistili na místě policisté, řidič dostal pravděpodobně vlivem nepřiměřeně rychlé jízdy při průjezdu zatáčkou smyk a s vozidlem narazil do stromu po pravé straně silnice. Silnice byla obousměrně uzavřena zhruba do půl desáté večer. Spolujezdec, který při nehodě podlehl svým zraněním, se tak stal letošní třináctou obětí dopravních nehod,“ uvedl tiskový mluvčí Milan Bajcura.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace