• České tajemno

Úterý 22.10 19:00 - Strakonice, Rytířský sál

Nejtajemnější domácí záhady.

Třetí Chyšky braly s dvanáctou Březnicí jen bod

CHYŠKY – Fotbalisté Chyšek v neděli odpoledne přivítali na domácím trávníku dvanáctou Březnici a v utkání tak byli papírovými favority. V první půli se hrál vyrovnaný fotbal, ale vedení se skutečně ujali domácí, když ve 22. minutě hlavičkoval po rohovém kopu na zadní tyči nekrytý Jan Málek – 1:0. Březnice posléze zahodila ostych a měla několik slibných protiútoků. Brankář Pavel Janouch pak při rozehrávce dvakrát trochu zabrnkal chyšeckým fanouškům na nervy, ale do šaten se šlo za jednobrankového vedení. Po změně stran už se však hosté přece jen prosadili a hned dvakrát – v 50. minutě srovnal Dvořák a v 72. minutě otočil výsledek na 2:1 pro Březnici Antl. Nicméně hostům vedení vydrželo jen pár vteřin a hned po rozehrávce se skóre měnilo už počtvrté. Na 2:2 srovnával Václav Kosík. Chyšečtí se pak hnali ještě za vítězným gólem, ale spolehlivý brankář hostí Hájíček už další střelu za svá záda nepustil. Oba týmy si tak rozdělily po bodu.

Chyšky – Březnice 2:2 (1:0). Branky: 22. Málek, 73. V. Kosík – 50. Dvořák, 72. Antl.

Sestava Chyšek: Janouch – Brož, R. Vačlena, J. Málek, M. Prášek (81. V. Petřík) – M. Kosík, Kukač (67. L. Prášek) – Lívanec (46. O. Vačlena), Jiří Barda, V. Kosík – Šimák.

Veškeré informace o tom, jak si vedly všechny čtyři týmy z milevského regionu v céčkové skupině krajské I. B třídy, přineseme ve středečních novinách. Chybět nebudou tradičně komentáře trenérů všech manšaftů. Prozradíme, že Sepekov pokračuje na vítězné vlně a jeho soused z Božetic se naopak dál trápí. Více v Milevských novinách!