Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Ples ZOD Čepřovice

    pátek 28.2 20:00 - Čepřovice, KD

    K tanci a poslechu hraje kapela Scéna.

  • Nathanika

    pátek 28.2 19:00 - Písek, Hospůdka U šesti strun

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Tři mladíci se dostali do bytového domu pod záminkou návštěvy kamaráda, dva byli v pátrání

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Nečekané vyústění měla událost, kterou řešili strážníci městské policie v pondělí 13. ledna večer v Suchém Vrbném. Na tísňovou linku městské policie zavolala žena, která uvedla, že omylem otevřela dveře třem mladíkům, kteří se bezdůvodně zdržují v bytovém domě. Jak se později ukázalo, dva z nich byli v celostátním pátrání.

 

Krátce po půl desáté večer přijalo operační středisko městské policie oznámení o třech mladících, kteří se bezdůvodně pohybují po bytovém domě, kde oznamovatelka bydlí. Žena uvedla, že mladíky omylem vpustila dovnitř, když zvonili na její zvonek. Na místo události v Suchém Vrbném byla neprodleně vyslána hlídka městské policie.

Strážníci mladíky našli ve chvíli, kdy běhali po chodbách domu. Následně byli vyzvali k prokázání totožnosti a k podání vysvětlení. Všichni shodně uvedli, že byli navštívit svého kamaráda a jsou na odchodu pryč. Po ověření totožností se ukázalo, že po patnáctiletém mladíkovi z Kynšperka nad Ohří a po jeho sedmnáctiletém kamarádovi z Českých Budějovic bylo vyhlášeno celostátní pátrání. Oba mladíci byli předvedeni na obvodní oddělení Policie ČR, kde byli předáni policistům k dalšímu opatření.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace