Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Turnaj Milevských novin hlásí poslední dvě místa! Přihlášeno už je osm týmů včetně obhájce

MILEVSKO – Už 27. ročník tradičního turnaje O pohár Milevských novin v malé kopané pro hráče nad 40 let se letos těší velkému zájmu. Proběhne v sobotu 29. února jako vždy ve sportovní hale v Milevsku a hrát se bude systémem 4 + brankář. Pořadatelé přijímají na telefonu 776 763 727 přihlášky do maximálního počtu deseti týmů. Přihlášeno je už osm celků, zbývají tedy poslední dvě volná místa – 1. FC Křivánek, Hvožďany, družstvo žen z Hradiště, Tým 1988, obhájce titulu Marná snaha, Lazaři Milevsko a staré gardy Oslova a Božetic. Poslední dva pravidelní, občasní či noví účastníci jsou srdečně zváni a vítáni. Těšíme se na vás!

Jak to bylo naposledy...

Už potřetí za sebou se loni na medailových příčkách srovnaly tři stejné celky, poslední pořadí kopírovalo to z před dvou let – vyhrála Marná snaha, druhé byly Božetice a třetí Tým 1988. Jednou si akorát prohodili pořadí Božeťáci s Týmem 1988, jinak zůstává pořád všechno při starém. Marná snaha se turnaje zúčastnila teprve potřetí, a přesto už pro sebe uzmula třetí pohár.

...a jak před 27 lety?

První ročník turnaje O pohár Milevských novin se uskutečnil 20. února 1994. Reagoval na přání uspořádat nějakou akci pro fotbalisty po aktivní kariéře. V týmu směl být jen jeden aktivní hráč do výše okresního přeboru. Akce nesla podtitul – turnaj zašlých hvězd. Až později dostala věkový limit nad 40 let.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace