• Toulky za poznáním Severní Korea

středa 16.10 10:00 - Milevsko, Kino

Přednáška.

U Otavy se hrál šlágr kola - z výhry se radovali domácí

PÍSEK - Šlágr kola, kterým byla repríza loňského finále a souboj vedoucích týmů nejvyšší hokejbalové jihočeské soutěže hostila písecká Orange aréna. Už po 77 vteřinách poslal domácí tým do vedení individuální akcí Hřebíček. Hosté však dokázali ještě v téže minutě rychlým protiútokem srovnat. V 7. minutě poslal znovu Švantlák do vedení Šperl. Také vstup do druhé třetiny se povedl lépe domácím a díky Hromádkovi odskočili už o dvě branky. Ve 23. minutě sice Suchdol snížil na 2:1, ale o chvíli později uklidil míček do odkryté branky Rod a Švantlák zase vedl dvougólovým rozdílem. Půl minuty před druhou sirénou se podruhé v utkání prosadil Hromádka a o vítězi už nebylo příliš pochyb. Suchdol sice ještě v úvodu poslední části snížil na 5:3, ale další radost jim v pohodě hrající Švantlák nepovolil a potvrdil pozici úřadujícího mistra i lídra letošní tabulky právě probíhajícího ročníku 2. ligy.

HC Švantlův Dvůr Písek - SK Suchdol nad Lužnicí 5:3 (2:1, 3:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 2. Hřebíček (Ivančov), 7. Šperl (Habart, Gába), 17. Hromádka (Zábranský, Ivančov), 25. Rod (Hromádka, Šperl), 30. Hromádka (Rod) - 2. Tácha (Dlugoš, Kalát), 23. Hadač (Kubal), 32. Kalát