Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

U píseckých kasáren cizinec útočil na ženy

PÍSEK - V sobotu 16. července dopoledne šla v Písku dvaapadesátiletá žena (1964) nakupovat do Penny v Pražské ulici. Nedaleko bývalých kasáren ji zastavil mladík, který ji začal obtěžovat a osahávat. Žena se vysmekla a zrychlila chůzi, muž ji ale dostihl a požadoval po ní pohlavní styk. Snažil se ji odtáhnout do objektu bývalých kasáren, žena se ale bránila a volala o pomoc. Na volání zareagoval muž, který poblíž pracoval. Násilník ženu nechal a zmizel. Svědek se vrátil k práci za kolegy a žena pokračovala do obchodu. Násilník se však po chvíli vrátil k muži, který poskytl ženě pomoc, a s nožem v ruce mu měl vyhrožovat, nakonec ale odešel. Situace se však opakovala po několika minutách, kdy si agresor vyhlédl další kolemjdoucí, tentokrát jedenašedesátiletou ženu. Zřejmě se chtěl zmocnit jejích věcí a fyzicky ji napadl. Ženu přitom zranil.

 

Muži pracující opodál si všimli další ženy v nesnázích a mladíka zadrželi. Jednalo se o 21 letého cizince. Zraněné ženě lidé zavolali záchranku a přivolali také policii.

Případ řeší písečtí kriminalisté, kteří zahájili v neděli 17. července trestní stíhání  mladého cizince pro trestné činy znásilnění, loupež a nebezpečné vyhrožování a podali podnět ke vzetí muže do vazby.

Diskuse k článku - 18 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky 1 2 3  | Starší příspěvky »
 • WingTsun 

  Reagovat

   

  Přispěvěk byl skryt administrátorem, protože porušoval Pravidla pro vkládání příspěvků!

  Vloženo 13.9.2016 17:59:44

 • scheill 

  Reagovat

   

  všechny zasraný Poláky,Rumuny,Turky a další přistěhovalce vyhostit !!!!!

  Vloženo 21.7.2016 12:23:24

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Nastříkat mu slzak do oci a pak ho zkopat do krychle, chcipaka!

  Vloženo 20.7.2016 07:58:47

 • xxx 

  Reagovat

   

  Nějakej polak prej...

  Vloženo 19.7.2016 10:44:50

 • Petr 

  Reagovat

   

  ...no ted v Bavorsku migrant sekerou lidi ve vlaku, kdy se politici probudí ? Co se musí ještě kde stát ? Kolik lidí v Evropě už rukou „cizinců“ přišlo o život ?

  Vloženo 19.7.2016 10:16:36

« Novější příspěvky 1 2 3  | Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace