Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Úder z první minuty zajistil do odvety náskok

TÁBOR - Tým mladších dorostenců FC MAS Táborsko U16 (ročník 2000) nastoupil ve středu odpoledne k prvnímu utkání baráže o postup do elitní skupiny A proti FK Baumit Jablonec. Zápas nabídl za hustého deště brzkou branku, neproměněnou penaltu, velký tlak hostů a výborný výkon domácího gólmana Adama Zadražila. Táborsko vyhrálo Stuchlíkovou brankou z úvodu utkání 1:0 a v sobotu 18. června ho čeká těžká odveta na hřišti soupeře.

 

FC MAS Táborsko U16 – FK Baumit Jablonec U16 1:0 (1:0), branka: 1. Stuchlík.

Po zápase jsme vyzpovídali brankáře Táborska Adama Zadražila, jehož zákroky znamenají před odvetou naději. V prvním utkání chytil i penaltu a na sever pojede s čistým štítem.

Co očekáváte od odvety na hřišti soupeře?

Doma bude Jablonec určitě ještě silnější, navíc bude těžit z podpory domácích fanoušků. Očekávám, že budeme pod velkým tlakem. Na přípravu i regeneraci máme jen dva dny. Doufám, že to zvládneme.

Bude se úspěch týmu odvíjet znovu zejména od vašeho výkonu v brance?

Doufám, že kluci trochu zaberou a pomůžou mi. Zase je ale lepší, když jsem rozchytaný. Čelit jedné nebezpečné akci za dvacet minut je nepříjemné.

Více o utkání a další dojmy brankáře Táborska, třeba i z gólu soupeře z ofsajdu, přineseme v tištěném vydání Týdeníku Táborsko, kde se také dozvíte rozuzlení celé barážové bitvy.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace