Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Ukradli bagr ze železničního koridoru - UŽ SE NAŠEL

Bagr Wacker Neuson 14503 , Autor: PČR

Bagr Wacker Neuson 14503     Autor: PČR

TÁBORSKO – Ještě včera, v pátek 18. října, po šesté večer stál pásový bagr Wacker Neuson na stavbě železničního koridoru ve Veselí nad Lužnicí. Dnes už tam není. Patnáctitunový bagr za tři miliony korun někdo ukradl. Jak a kdy nikdo neví.

Táborští kriminalisté žádají hromadné sdělovací prostředky a širokou veřejnost o pomoc při pátrání po odcizeném zemním pracovním stroji. Ze včerejška na dnešek někdo ukradl pásový žlutý bagr Wacker Neuson, typ 14503, z roku 2012. Byl osazený dvoumetrovou svahovou lžící. Bagr váží patnáct tun a stojí tři miliony korun. Naposledy byl viděn včera v šest navečer na stavbě železničního koridoru v železniční stanici Veselí nad Lužnicí. 

„Kdo by měl jakékoli informace k odcizenému stroji, ať se obrátí na policisty z Veselí nad Lužnicí, tel. 974 238 760 nebo přímo na tísňovou linku 158,“ doplnil výzvu tiskový mluvčí jihočeských policistů Milan Bajcura.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace