Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Už od ledna chybí sedmnáctiletý mladík

Jan Žiga , Autor: PČR

Jan Žiga     Autor: PČR

ČESKOKRUMLOVSKO – Sedmnáctiletý mladík utekl z výchovného ústavu na Rokycansku. Podle dosavadních informací se v současné době pohybuje po jižních Čechách. Naposledy byl viděn na Českokrumlovsku. Rokycanští policisté žádají média, a tím i širokou veřejnost, o pomoc a spolupráci při pátrání po Janu Žigovi, který se pohřešuje už od konce ledna.

Janu Žigovi byla Okresním soudem Český Krumlov nařízena ústavní výchova, kdy byl umístěn do výchovného ústavu na Rokycansku, odkud utekl. Do současné doby se do výchovného zařízení nevrátil a nepodal o sobě ani žádnou zprávu. Podle zjištěných informací se pohybuje na Českokrumlovsku.
Jan Žiga je 170 centimetrů vysoké, štíhlé a drobné postavy, má krátké tmavohnědé vlasy, modrozelené oči, světlou pleť a odstálé uši.
„Jakékoliv informace o pobytu či výskytu hledaného mladíka sdělte prosím policistům cestou policejní linky 158, nebo osobně na nejbližším policejním oddělení,“ dodala tisková mluvčí českobudějovických policistů Lenka Kozoňová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace