Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Jarní keramická dílna

    Čtvrtek 27.2 17:00 - Dům dětí a mládeže - Domeček, Dačice

    S sebou starší oblečení, které si můžete ušpinit a přezůvky.

  • Malta - opomíjený klenot Středomoří

    Čtvrtek 27.2 19:00 - Divadlo Oskara Nedbala Tábor

    Beseda s promítáním.

Zobrazit všechny události
 

Už zítra budou vyhlášeni nejlepší sportovci Milevska

MILEVSKO – Čekání je u konce. Vyhlášení ankety Sportovec Milevska 2019, kterou pořádají Jihočeské týdeníky ve spolupráci s Městem Milevskem a Domem kultury Milevsko, proběhne už zítra – tedy v pátek 7. února od 18 hodin, stejně jako loni v Domě kultury. Na galavečeru vám odtajníme výsledky všech tradičních kategorií – Jednotlivec roku v kategorii dospělých, Družstvo roku v kategorii dospělých, Talent roku do 18 let, Družstvo roku do 18 let, Trenér roku, Šampion Milevska a Sympaťák roku, což je čtenářská anketa, do které každoročně hlasujete vy, čtenáři Milevských novin, prostřednictvím kuponů. Už počtvrté oceníme také nejlepší sportovní akci roku.


Kromě vyhlašování se můžete těšit na bohatý kulturní program, vystoupí členky oddílu 2N Aerobic club a také moderní gymnastky TJ Sokol Milevsko, ale chystáme pro vás i některá další překvapení. Ani letos se slavnostní galavečer neobejde bez vzácných hostů, kteří k naší radosti přijali pozvání a vyhlásí jednotlivé kategorie – kromě tradičního hosta, bývalého hokejisty a dnes hráčského agenta Zbyňka Hrdela přislíbil svou účast také další hokejový odchovanec Milevska – brankář David Honzík, který využije reprezentační přestávky a odskočí si z extraligového Litvínova za námi do Milevska.

David Honzík

Šestadvacetiletý hokejový brankář David Honzík je rodákem z Milevska a odchovancem místního hokejového klubu. Přes své mládí už posbíral mezi tyčemi plno zkušeností, v juniorském věku si vyzkoušel také zámořský hokej. Zajímavostí je, že se v sezoně 2010–11 potkal v kanadském týmu Victoriaville Tigres hrajícím zámořskou juniorskou soutěž s dalším hokejovým rodákem z Milevska Bohumilem Jankem. Následně chytal mládežnickou obdobu Kontinentální hokejové ligy za Karlovy Vary a v dospělém hokeji hájil mimo tamní Energie také branku Jihlavy, Sparty Praha či na střídavé starty i konkurenční Slavie. Aktuálně chytá za extraligový Litvínov, se kterým bojuje o záchranu mezi elitou. Na slavnostní vyhlášení může dorazit díky právě probíhající reprezentační přestávce.

Zbyněk Hrdel

Už tradičním hostem posledních ročníků je bývalý profesionální hokejista Zbyněk Hrdel, odchovanec Milevska, který hrál v mládežnickém věku i po boku slavného Sidney Crosbyho za Rimouski. Dnes čtyřiatřicetiletý hráčský agent má bronz z mistrovství světa juniorů v roce 2005 s českou reprezentací do 20 let a extraligový bronz ze sezony 2008–09 se Spartou Praha. Kromě týmu z Holešovic, který dnes sídlí v O2 Aréně, hrál na extraligovém poli také za Mladou Boleslav. Na závěr kariéry si vyzkoušel i zahraniční angažmá v Evropě – postupně hrál v Maďarsku, Německu a ve Francii. Na vyhlášení nejlepších milevských sportovců byl už loni i předloni a opět po roce se na vás těší.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace