banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Zavřete oči, swing přichází

    pondělí 17.6 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Písňová retro vzpomínka.

  • Mallory

    pondělí 17.6 14:30 - Písek, Knihovna

    Probační a mediační služba vás srdečně zve na promítání dokumentárního snímku Mallory (2015) režisérky Heleny Třeštíkové a následnou debatu s hlavní hrdinkou a dalšími aktéry na téma životního uklouznutí, možnosti změny a druhé šance. Vstup na film i debatu zdarma.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Uzamykání Kozího hrádku

Kozí Hrádek , Autor: Archiv

Kozí Hrádek     Autor: Archiv

TÁBORSKO – Dnes nám počasí přeje, nad obzor se vyhouplo i sluníčko, a tak nedělní odpoledne láká k vycházkám. Odpoledne v Sezimově Ústí se koná Uzamykání Kozím hrádku a Klíčový průvod. Vstupné na Kozí hrádek je dnes pro všechny zúčastněné zdarma.

Jistě doma najdete nějaký ten starý klíč, který se již nehodí do žádného zámku. Tak ho vezměte a vydejte se na klíčový průvod. Vyráží se ve tři odpoledne z náměstí T. Bati v Sezimově Ústí na Kozí hrádek, který bude společně a symbolicky všemi těmi klíči uzamknut. Na Kozím hrádku bude hrát středověká muzika. Klíče už na Kozím hrádku zůstanou. Děti si budou moci v cíli svůj železný klíč vyměnit za klíč z perníku.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace