Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Sociální sítě

    Úterý 12.11 9:00 - Milevsko, KD

    Přednáška.

  • Zdravotní pojišťovna MV ČR

    Úterý 12.11 13:00 až 16:00 - Milevsko, KD

    Mobilní pracoviště.

Zobrazit všechny události
 

Užijte si babí léto naplno! Třeba ve sportovně relaxačním areálu v Hluboké nad Vltavou. Soutěžíme o poukazy

Sportovně relaxační areál s nabídkou bohaté palety nejrůznějších sportovních i zábavných aktivit kdekdo Hluboké nad Vltavou závidí. Můžete se rozhlédnout z výšek adrenalinového lanového centra, které je rozděleno hned do několika okruhů, aby si vybral opravdu každý, anebo zůstat nohama pevně na zemi. Osmnáctijamkové minigolfové hřiště, venkovní posilovna s workoutovou částí a fitness vybavením je návštěvníkům plně k dispozici. Stejně tak jako čtyři kurty na plážový volejbal. Pro nejmenší je tu velká nafukovací trampolína a "špuntárium," kde najdeme nafukovací hrady, herní koutek nebo třeba relaxační zónu. Dominantou dětského areálu je unikátní obří dřevěný hrad se spousty prolézaček a skluzavek.

Návštěvníkům areálu slouží také půjčovna. Je zaměřená na půjčování kolečkových bruslí, pálek na stolní tenis, badmintonových raket či míčů všeho druhu. K dispozici jsou ale i elektrokola, skúrty, paddleboardy nebo skákací boty. Areál se nachází na konci cyklostezky, spojující České Budějovice a Hlubokou nad Vltavou. Rozléhá se v nádherném prostředí pod zámkem Hluboká u řeky Vltavy. Právě pro svou dostupnost a atraktivní přírodní podmínky je areál oblíbenou lokalitou pro aktivní odpočinek dětí i dospělých. Otevřeno je po celý rok.

Užijte si babí léto naplno! My vám to umožníme. Připravili jsme soutěž o poukazy v hodnotě 1000 korun do sportovního areálu na Hluboké. Můžete je využít na všech sedmi tématických okruzích. Stačí zaslat správnou odpověď na soutěžní otázku a mít štěstí při losování. Losovat budeme deset výherců! A to už je pěkná šance. Takže teď už se stačí podívat na našem webu do sekce SOUTĚŽE v pravé části anebou stačí rovnou kliknout ZDE. A poukaz na 1000 korun může být váš. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace