Kdy a kam

  • Pletky s Vlastou

    středa 27.3 9:00 - Písek, Senior Point

    Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

  • Folková legenda Nezmaři ~ křest velkého zpěvníku

    středa 27.3 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Miss Sezimovo Ústí 2019 JcTEĎ

Která z dívek se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

V Bechyni roste nový domov důchodců

Takhle bude vypadat Dům pro seniory v Bechyni.

Takhle bude vypadat Dům pro seniory v Bechyni.

BECHYNĚ - Zhruba za rok a čtvrt, na konci října 2014, by se měli stěhovat první klienti do nového Domu pro seniory v Bechyni. Jeho kapacita bude činit 122 lidí. Současný domov důchodců na náměstí obývá 62 klientů.

V novém domově se plánují jedno a dvojlůžkové pokoje. Objekt bude bezbariérový. Stávající zastaralá budova na náměstí má vícelůžkové pokoje a bazbariérovost nesplňuje.  Domov důchodců je určen seniorům, kteří už nemohou bydlet sami. Nové zařízení bude nabízet různé druhy terapií a například i dílnu pro kutily nebo zahradu s vyvýšenými záhony, ke kterým se není třeba ohýbat. Stavba se rozběhla v dubnu, hotová je základová deska a první kus obvodové zdi. Představitelé kraje stavbu oficiálně zahájili ve středu 26. června.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace