Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Holubářský ples

  pátek 21.2 20:00 - V sále Řepečské hospůdky

  K tanci a poslechu zahraje kapela Doubravanka.

 • Ples sportovců 2020

  pátek 21.2 19:00 - Písek, KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

V Nových Dvorech u Opařan a v Božejovicích o víkendu probíhá MČR v Enduro sprintu

NOVÉ DVORY – Motoclub Milevsko přichystal na tento víkend třetí závod šestidílného Mistrovství České republiky Enduro Open Opařany 2019 pod hlavičkou Českomoravské asociace motocyklového sportu (CAMS). K vidění byla a stále je skutečně vzrušující podívaná. Závodníci, kterých do regionu dorazilo přes dvě stovky, zdolávají dvě náročné rychlostní zkoušky – první a oproti loňsku nový test probíhá v Božejovicích. Nabízí výrazné převýšení kolem 90 metrů a náročné výjezdy i sjezdy v lesních terénech, podle ohlasů samotných jezdců patří k nejhezčím i nejnáročnějším zkouškám v celém seriálu. Druhý cross country test na ně pak čeká přímo v Nových Dvorech u Opařan v prostoru depa, kde je plno umělých překážek, přejezd přes auto či zdolávání nastražených klád. Enduroví závodníci si tak skutečně sáhnou na dno svých sil, oba testy pořádně prověří jejich technickou a především fyzickou zdatnost.

Jak si vedli závodníci domácího Motoclubu Milevsko, nebo kdo se radoval z celkového prvenství, přineseme ve středečních Milevských novinách. Závod se pojede ještě dnes do pozdního odpoledne a pokračovat bude dalšími okruhy na obou testech zase zítra.

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Babička 

  Reagovat

   

  Velmi náročné a nebezpečné gratuluji mým vnukum k vynikajícím výsledků m

  Vloženo 26.8.2019 12:21:28

 • návštěvník 

  Reagovat

   

  Závody byly velmi náročné, klobouk dolů před výkony všech závodníků !!!!

  Vloženo 24.8.2019 16:59:29

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace