Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Unicorn Group

    pátek 17.1 20:00 - Blatná, Na Vinici

    Koncert.

  • Novoroční koncert

    pátek 17.1 19:00 - Tábor, Střelnice

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

V Petrovicích postavili u hřiště pergolu. Sledují v ní fotbalové euro

PETROVICE - Novinkou letošní letní sezony je nová pergola u fotbalového hřiště v Petrovicích nedaleko Milevska. Pořídil ji sportovní klub s pomocí sponzorského daru a provozuje v ní letní občerstvovací stánek. Aktuálně se otevírací doba přizpůsobuje fotbalovému mistrovství Evropy, které se tu sleduje na obrazovce. V pondělí se fanoušci sejdou ve tři odpoledne, aby společně prožívali zápas české reprezentace se Španělskem.

 

Jelikož se v pergole točí dobře chlazené pivo i limo a v pohotovosti bude také gril na přípravu klobásek, můžou se fotbaloví příznivci klidně zdržet i na zápas Polska se Severním Irskem od šesti a pak od devíti večer na mač Belgie s Itálií.

Pergola se stánkem budou v pohotovosti samozřejmě i v pátek při pátečním zápasu České republiky s Chorvatskem a obou následujících duelech Itálie se Švédskem a večer Španělska s Tureckem. Není nad to prožívat sportovní adrenalin v partě.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace