Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

V prodejně s potravinami se proháněly myši

 Autor: Státní zemědělská a potravinářská inspekce

    Autor: Státní zemědělská a potravinářská inspekce

VOLARY - Inspektoři okamžitě uzavřeli volarskou prodejnu Trang Ngo Van na sídlišti Míru kvůli katastrofální hygieně. V téhle prodejně mohli nakupovali jen ti neotrlejší a nejodvážnější. Prodejnu totiž obsadily myši.

Státní zemědělská a potravinářská inspekce okamžitě prodejnu Trang Ngo Van na sídlišti Míru ve Volarech uzavřela. Zjistila vážné nedostatky v hygieně, například u pečiva i u ovoce se zeleninou byl myší trus, v zázemí prodejny pak dokonce pobíhala živá myš.

Inspekce následně nařídila provozovateli udělat celkový úklid, důkladnou deratizaci a likvidaci všech potravin poškozených přítomností hlodavců. Konstatovala, že prozatím prováděná opatření proti škůdcům byla neúčinná a nedostatečná a potravinářské prostory nebyly udržovány v čistotě a dobrém stavu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace