Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Varhanní půl maraton

    Úterý 25.6 17:00 - Soběslav, Kostel sv. Víta

    Koncert.

  • Divadlo Járy Cimrmana - Němý Bobeš

    Úterý 25.6 19:30 - Vodňany, MěKS

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

V sobotu se jde v Chyškách Pochod svatého Floriána

Start i cíl je v chyšecké hasičárně.  , Autor: Foto archiv JčTeď

Start i cíl je v chyšecké hasičárně.     Autor: Foto archiv JčTeď

CHYŠKY - V sobotu 25. května od 8 do 10 hodin odstartují z chyšecké hasičské zbrojnice účastníci sedmého ročníku Pochodu svatého Floriána. Do cíle na stejném místě pak pochodníci nebo cykloturisté dorazí po zdolání zvolené trasy.

 

Nejkratší trasa pro pěší měří 6 kilometrů a z Chyšek míří do Podchýšské Lhoty, na křižovatku Střítež a zpět. Trasa dlouhá 13 kilometrů vede do Nálesí, Ratiboře, Hněvanic, Záluží a přes Podchýšskou Lhotu zpět do Chyšek. Nejdelší 25 kilometrová pěší trasa z Chyšek míří do Nosetína, Růžené, Květuše, Kvašťova a z křižovatky Střítež přes Zrůbek a Rohozov do Podchýšské Lhoty. Tady se ale účastníci nejdelší trasy nestočí na Chyšky, dají si ještě odbočku na Záluží, Hněvanice, Ratiboř a Nálesí.

Pro cyklisty bude připravena 27 kilometrová trasa na Růženou, Nadějkov, Petříkovice, Vlksice, Zrůbek, Zhoř, Hněvanice a Ratiboř.

Chyšeckým hasičům pomáhají se zajištěním akce i sbory z Hněvanic, Petříkovic a Podchýšské Lhoty, obyvatelé Růžené a občanské sdružení Naše Chyšecko.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace