Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Milevské léto - Rightnow a Maddie

    Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

    Koncert.

  • Promítání filmu Obr

    Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

    Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

V táborské MHD začnou v neděli platit nové jízdní řády

TÁBOR – Podle upravených jízdních řádů začnou cestující v táborské MHD jezdit už v neděli 14. prosince. Od tohoto termínu budou do linky č. 11 přesunuty spoje z linky 16, které začínají nebo končí na zastávce Sezimovo Ústí II Kovosvit. Linka č. 16 nebude nadále obsluhovat zastávku Tesco. V provozu zůstávají spoje, které projíždějí přes Sezimovo Ústí II. V pracovní dny je prodloužen spoj, který přes zastávku Sezimovo Ústí II Průmyslová projíždí ve 21 hodin. O víkendech je podobně prodloužen spoj, který přes zastávku Sezimovo Ústí II Průmyslová projíždí v 17.30 hodin.

 

Spoj linky č.17 s odjezdem ve 20.30 hodin v pracovní dny z Klokot je posunut na 20.45 hodin. Na lince č. 30 se zvýší počet spojů, které zajíždějí do Radimovic. Jedná se o spoje ve 13.10 a ve 20.30 hodin v pracovní dny . V sobotu pak jde o spoje v 7.17 hodin směrem do Tábora a ve 12.39 hodin směrem z Tábora. Zároveň byl proto v sobotu posunut odjezd spoje ze zastávky Autobusové nádraží z 12:25 na 12.20 hodin. Dále je posunut spoj ze zastávky Měšice točna ze 7.22 hodin na 7.24 hodin, aby cestující ze Zárybničné Lhoty mohli přestoupit ze spoje linky č.30. Nově pojede školní spoj v 7.35 hodin ze zastávky Autobusové nádraží do zastávky Údolní. Ten zajistí odvoz ke školám na Maredově vrchu.

Spoj ze zastávky Měšice točna v pracovní dny, který pokračuje do zastávky Planá nad Lužnicí Silon, je uspíšen z 5.19 na 5.15 hodin. Důvodem je umožnění přestupu na spoj jedoucí ze Sezimova Ústí do zastávky Planá n. L. Masokombinát točna.

Spoje linky 60 a 61 ve směru Čelkovice a Lužnická ulice budou nově zastavovat před zemědělskou školou na ulici 9. května. Zachována zůstává stávající zastávka před Integrem na náměstí Františka Křižíka.

Jízdní řády ostatních linek MHD zůstávají bez úprav. Bližší informace cestující najdou na vyvěšených jízdních řádech, nebo na na internetových stránkách města a dopravce. „Ke stejnému termínu vstupují v platnost i nové jízdní řády železniční dopravy a linkové osobní dopravy v celé republice. Doporučujeme proto všem cestujícím, aby si dopředu zkontrolovali odjezdy svých vlakových a autobusových spojů,“ upozorňuje Erazim Troch z táborského odboru dopravy.

 

Lucie Váchová

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace