Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Michail Bulgakov - Mistr a Markéta

    středa 19.2 19:30 - Městské divadlo, o.p.s., Český Krumlov

    Divadelní představení.

  • Jak se dělá tanečník

    středa 19.2 10:00 - Milevsko, KD

    Baby balet Praha.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Včerejší Tříkrálovou sbírku ukončila nehoda na Prachaticku

 Autor: Policie ČR

    Autor: Policie ČR

PRACHATICKO – Čtyři lehká zranění. Taková je bilance včerejší dopravní nehody, která se stala včera po půl sedmé na silnici třetí třídy u Kratušína směrem na Záblatí. Střetl se zde Land Rover a Renault Kangoo, v němž cestovali tříkráloví koledníci. Pravděpodobným viníkem srážky byl řidič silnějšího vozu Land Rover.

 

„Z dopravní nehody je důvodně podezřelý řidič osobního vozidla Land Rover, který při projíždění pravotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem, vlastnostem vozidla a zejména povětrnostním podmínkám a na namrzlé vozovce dostal smyk, následkem čehož přejel do protisměru, kde se zadní částí střetl s přední částí protijedoucího osobního vozidla Renault Kangoo,“ popisuje policejní mluvčí Martina Joklová.

Čtyři spolujezdci z Renaultu jsou zraněni lehce. „Žena a tři nezletilé děti musely být z místa převezeny rychlou záchrannou službou do nemocnice na ošetření,“ dodává Joklová. Škoda na vozidlech činí odhadem 140 tisíc korun.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace