Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Ve sklepě se zásobil elektronikou

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

STRAKONICE – Další vloupání do sklepa řeší strakoničtí policisté. V noci na čtvrtek 15. ledna se někdo vloupal do sklepní kóje na Velkém náměstí ve Strakonicích. Sebral sedm hard disků a rozbil obrazovku u plazmové televize. Pak vnikl ještě do společných prostor domu a pak ukradl počítač a LCD monitor. Způsobil škodu za téměř 26 tisíc korun.

 

 

 

 

Diskuse k článku - 4 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • adam 

  Reagovat

   

  S prominutím, ale kdyby si někdo náhodou v bytě sám nechtěně rozbil telku a pak ji strčil do sklepa, pak nahrál vloupání... To je taky pojišťovací praktika. U nás v domě udělal něco podobnýho soused a policajti mu na to ale přišli.

  Vloženo 18.1.2015 16:44:41

  • disk 

   Reagovat

    

   A kdo si proboha dává do sklepa novou televizi? Černobílej křáp tam mám já. Ale plasmovou bych tam uklidil jedině kdyby byla rozflákaná. Pravdu asi už známe, že strakoňáku.

   Vloženo 18.1.2015 17:12:07

 • disk 

  Reagovat

   

  ono je fakt divný,že si někdo nechává ve sklepě hardisky a plasmovku. hardisky mu zmizí a plasmovka ne? tu někdo rozbije??? a kolik měly disky cenu? jestli byli pár let staré, tak stáli pár kaček.

  Vloženo 18.1.2015 16:38:31

 • článek 

  Reagovat

   

  To vypadá na někoho z toho baráku. A ze společných prostor ukrad počítač? Nebyl třeba napojenej na kamerový systém? V tom případě si to moh udělat majitel i sám (pojišťovací podvod). Hlavně jestli není sám pojišťovák - u nich to bývá hodně častý.

  Vloženo 18.1.2015 09:18:02

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace