Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Milevské léto - Rightnow a Maddie

    Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

    Koncert.

  • Promítání filmu Obr

    Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

    Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

Ve Strakonicích právě vrcholí Školní florbalová liga. Na místě je i čerstvý mistr republiky!

STRAKONICE – Dnes, tedy v pátek 10. června, probíhá ve strakonické obloukové hale třetí finálový turnaj Školní florbalové ligy, jejímž hlavním organizátorem je člen strakonického FBC Pavel Hričina. Otevřená soutěž, na kterou se mohou přihlásit školy z celého okresu, získává na čím dál větší popularitě i atraktivitě. Nejstarší kategorie čtvrtých a pátých tříd bojuje o Putovní pohár Petra Adlera, hráče a trenéra strakonického klubu, který na jaře roku 2012 podlehl zákeřné nemoci. Letos probíhá druhý ročník Školní ligy a na finálový turnaj dorazil i Miloš Tyl, čerstvý mistr České republiky z klubu Florbal Chodov, který získal ve vyřazovacích bojích Tipsport Superligy mužů 13 kanadských bodů v šesti zápasech. Rozdával podpisy a přivezl ukázat i zlatou medaili!

Jak dopadly rozhodující bitvy prozradíme v Týdeníku Strakonicko. Tam naleznete také rozhovory s organizátorem Pavlem Hričinou a mistrem republiky Milošem Tylem.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace