banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Radimovický koňák

    Čtvrtek 20.6 16:00 - Radimovice u Želče

    35. ročník přespolního běhu.

  • Veletrh volnočasových aktivit

    Čtvrtek 20.6 9:00 - Písek, KD

    Účastníkům se představí organizace a spolky, které poskytují volnočasové aktivity ve městě. Součástí bude i doprovodný program zahrnující ukázky činností a tréninkových hodin zaměřených na děti a mládež.

Zobrazit všechny události
 

Ve Veselí dnes začne další ročník výstavy Umění ve městě

VESELÍ NAD LUŽNICÍ - Dnes v 18 hodin začne za kulturním domem ve Veselí nad Lužnicí vernisáž dalšího ročníku pouliční výstavy Umění ve městě. Sochař Michal Trpák, který tento projekt pro řadu jihočeských obcí odstartoval, je například autorem socholavičky Dialog, která se nachází od loňské výstavy poblíž kulturního domu. Letos venkovní prostor města na soutoku Lužnice a Nežárky ozdobí například Gauč a křeslo s kočičkami od Vojtěcha Trochy a do pouliční výstavy se začleňuje i jezírko za kulturním domem!

Jeho betonové okraje ozdobil grafitti malbou Michal Škapa. Nová díla, která zpestří léto veselským obyvatelům i návštěvníkům města, se představí dnes v 18 hodin a od sedmi pak začne koncert pěveckého sboru Anonym Voice ze Soběslavi - dokonce v jezírku!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace